Tcart 1Set Автомобил RGB LED Најт Светла Со Безжичен Далечински Управувач 147 Модели 54CM 5050 Светилка Авто LED Ленти За Ауди а3 8p
Ново - 5 %

Tcart 1Set Автомобил RGB LED Најт Светла Со Безжичен Далечински Управувач 147 Модели 54CM 5050 Светилка Авто LED Ленти За Ауди

Залиха
DEN 1200.00
DEN 1140.00
Износот:


Функција
Автомобил Декорација
Моќност
10w
Лумен
750 LM
Чип
5050
Боја
бела,црвена,сина,зелена,жолта,виолетова(променливи)
Водоотпорен
IP65
led
48 smd Функција :
Безжичен далечински управувач 1 .Притиснете D копчето ЗА вклучување или ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот . 2 .Притиснете B копче за да изберете различни начини,циклус 147 промена на моделот . 3. Притиснете A циклични промени во различни бои. 4 .Притиснете C за да decelerate или забрзување на промените на моделот сила на 1.Разни видови на скенирање режими 2.Водоотпорен,shockproof & трајни 3.Отпорни на топлина
Предност :
1.Разни начини на скенирање,strenghthened ефект на опашка-влечење и молњи .
брзината на скенирање е прилагодлив
2.моќ cut-off memery (кога на власт е вклучено по исклучување,на режимот на поставување би
биде иста како и пред моќ turn-off .);режимите ќе се врти во секвенци automatially.
3.Светилка кршење kighterrant се направени од супер-светли LED,3 чипови SMD .Моќ-пестовен
и долго производ живот
4.капакот е изработен од животната средина-пријателски канал ПВЦ.Отпорни на топлина ,вода-доказ.
шок-доказ и анти-корозија
5.Корисна за инсталација.Стандарден приклучок конектор,без оштетување на автомобилот енергетски систем
Пакетот Вклучува :
1 X безжичен далечински управувач 1 X rider светлина 1 X адаптер

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
со далечинска контрола
А3-Година:
2015,2013,2012,2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.7kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
54cm автомобил led блиц најт светла
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Дијаметар:
0inch
Audi Модел:
A3
Бренд Име:
Tcart
Најт Светла боја:
RGB
Најт Светла водоотпорен:
Yes
Најт Светла Боја Температура:
6000K
Најт Светла За Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Најт Светла Напон:
DC 12V
Најт Светла светилка:
автомобил led најт светла led лента
Најт Светла Животен Век:
50.000 часа
Најт Светла тип:
Најт светла
Автомобил модел:
За Сите автомобили

Поврзани производи