XINYAO 5m/број 1 1.5 2 2.5 3 4 mm Вистински Кравја Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан Наоди Круг Кожа Јаже String Изработка на Накит
Ново - 15 %

XINYAO 5m/број 1 1.5 2 2.5 3 4 mm Вистински Кравја Кожа Кабелот Хривнија Ѓердан Наоди Круг Кожа Јаже String Изработка на Накит

Залиха
DEN 141.60
DEN 120.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
F780
Производ Карактеристики:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
Xinyao
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
боја:
примарна боја како слика
Материјал:
кожа
Големина:
1 1.5 2 2.5 3 4 mm
Количина:
5m/многу
Функција:
вистинска кожа кабелот од 1,5 mm
Тип:
кожа кабелот 3мм
Стил:
кожа кабелот 2mm
Шема:
кожа кабелот 1mm
дизајн:
кожа кабелот 4mm
useage:
кожа кабелот за изработка на накит

Поврзани производи