За Харли Електра Глајд Софтејл Спортските Црна/Исчистите Леќите Куршум Пак Сигнал
Ново - 14 %

За Харли Електра Глајд Софтејл Спортските Црна/Исчистите Леќите Куршум Пак Сигнал

Залиха
DEN 717.60
DEN 617.00
Износот:


Црна/Исчистите Леќите Куршум Пак Сигнал
Состојба : Нова
Леќа Боја : Јасно
Домување материјал : Метал со Црна Заврши
Димензии : 2 "дијаметар, 2 7/8" долго, 2 1 /2" високи
Количина : 1pair = 2 компјутери
Монтажа на Топ Тема : 10 мм
Не DOT одобрени. За off road употреба само!
За да се вклопи харли круизери и хеликоптери или било сопствени апликации. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
ве молиме проверете ја оваа Опис на Производот внимателно за оваа fittment , не се купи погрешна предмети; ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави точна адреса ; ве молиме да се разбере оваа превозот време , ова е за меѓународна шпедиција , ова превозот ќе трае подолго отколку во вашата локална ,мора да биде многу пациентот ; ве Молиме контактирајте со нас ако било превозот штета, изгубена, неисправни објект со некои слика , нема потреба да се отвори спорот директно , можете да се чувствуваат слободни да контакт . ви благодариме на соработката.ви благодариме однапред .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Поврзани производи