KANDAR 6-24x50 AOME Мили-dot Reticle RifleScope Заклучување Ресетирање Полна Големина Ловечка Пушка Опсег Тактички Оптички Видување

KANDAR 6-24x50 AOME Мили-dot Reticle RifleScope Заклучување Ресетирање Полна Големина Ловечка Пушка Опсег Тактички Оптички Видување

Залиха
DEN 3719.52
Износот:


A : 392mm Б : 149 мм C : 56mm D : 58mm E : 103mm F : 140mm G : 40mm H : 60mm
А. К. (Исправка Цел) Брзо се фокусира окуларот Црвена/Зелена/Сина 3-боја и осветлување Lockable/Нула-ресетирајте Windage/Кота одбранбените Направени во Кина Спецификација : Зголемување : 4 X-16 X Цел Леќа (mm) : 50 Тежина(g) : 670 Должина(mm/inch) : 392mm со Sunshade 468mm Едно парче Цевката : Да Око Олеснување(mm/inch) : 81-76/3.2-3.0 Цевка со Дијаметар(mm/inch) : 25.4/1 Поле на Гледање @ 100 јарди : 23' - 5.8 " Кликнете Вредност : 1/8 Паралаксата Поставка : 20 до Inf
Трговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количина

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
КД 6-24x50 AOME
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Бренд Име:
KANDAR
Тип:
Лов
Оптички Слој:
Целосно мулти-обложени оптика
боја:
Црна
Reticle Изградба:
Жица Reticle
Паралаксата На Вредноста:
Прилагодливи Цел
Windage/Кота Кодот:
Yes
стартна рамнина:
Вториот Стартна Рамнина
осветлени reticle:
Црвена/Зелена/Сина
водоотпорен / fogproof / shockproof:
Yes
Земја на потекло:
Кина

Поврзани производи