SHEEGIOR Прекрасна Злато Двојно Коса Чешли Накит Мода Свадба Невестата Лист Синџир Tassel Коса Додатоци за Жените Косата Клип Подарок
Ново - 40 %

SHEEGIOR Прекрасна Злато Двојно Коса Чешли Накит Мода Свадба Невестата Лист Синџир Tassel Коса Додатоци за Жените Косата Клип

Залиха
DEN 120.96
DEN 72.00
Износот:


Точка БР : H0003 S Косата со Чешел Боја : Златна Боја Додатоци Материјал : Алуминиумски Додатоци Позлата : позлатени Коса, Накит Големина : Чешел Големина за 3.8 cm*2.6 cm Коса Додатоци Тежина : 1 парче Коса, Накит тежина за 19g Превозот Инструкции 1 : Цел повеќе $5, Бесплатен превозот од Кина регистрирани воздух mail Превозот Инструкции 2 : Цел помалку $5, Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Плаќање : Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/Money Gram Повод : Годишнина, Подароци, Партијата, Други Накит Пакет : OPP вреќа Место на Производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Број На Модел На:
H0003S
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SHEEGIOR
Коса Додатоци Во Боја:
злато боја
додатоци материјал:
Легура
Додатоци Позлата:
Позлатени
Косата Со Чешел Големина:
Чешел големина за 3.8 cm*2.6 cm, 19g/парче
Превозот Инструкции 1:
Цел повеќе $5, Бесплатен превозот од Кина регистрирани воздух mail
Превозот Инструкции 2:
Цел помалку $5, Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
плаќање:
Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/MoneyGram
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Други
накит пакет:
OPP вреќа
Место на Производство:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи