Бесплатен Превозот 2013 САД Топла Продажба 8ММ 316 од не ' Рѓосувачки Челик Black &Сребрена Две Тонови Со Сини Влакна Пломба Masonic Господар Прстен
Ново - 5 %

Бесплатен Превозот 2013 САД Топла Продажба 8ММ 316 од не ' Рѓосувачки Челик Black &Сребрена Две Тонови Со Сини Влакна Пломба

Залиха
DEN 1199.52
DEN 1140.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
YGK
Број На Модел На:
ЕЗ-1094
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Поврзани производи