100pcs/Една Големина Трајна Шминка Совети Веѓите Усна Шминка Машина Совет Бесплатен Превозот (1/3/5/7R/3/5/7F)
Ново - 10 %

100pcs/Една Големина Трајна Шминка Совети Веѓите Усна Шминка Машина Совет Бесплатен Превозот (1/3/5/7R/3/5/7F)

Залиха
DEN 422.40
DEN 380.00
Износот:


Трајна Шминка Совети Веѓите Усна Шминка Машина Совет
Сите Големина : 1 R/3Р/5 R/3 F/5 F
Дијаметар : 5 MM
количина : 100pcs
пакување : Рефус
Белешки : Pls љубезно го повика Големина ти треба кога место со цел,или на друго место,ние ќе го испрати во 1 R .ви благодариме!
Повеќе попуст ќе бидат понудени за повеќе објекти Плаќање : Постојат многу начини на понуди да плати, на пример : Alipay, кредитна картичка, Western Union, Банкарски Трансфер, и некои други начини. Ако постои било каков проблем при правење на нарачка, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот И Предавање : 1.Предмети ќе биде предаден во најкраток можен рок по исплата е расчисти. 2.Предмети се испраќаат од страна на EMS Изразат , ќе се обично трае околу 5-10 работни дена да го добие.
3. Се изразува пошта не може да ја испорача на пратката на адреса како што се P. O. КУТИЈА , pls обезбеди вашиот дом или канцеларија адреса наместо тоа. Ве молиме внесете го вашиот телефонски број(не бара) кој ќе им помогне на поштарот го достави повеќе погодно.
4. Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост ,бродот на пакет за целиот свет,но usualy трае околу 15-25 работни Дена да пристигнат.
Ние, исто така, може да брод вашата пакет преку DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ и некои други начини ,ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви цитирам превозот цена.
5.Надоместоците засновани на увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Политика на враќање : задоволни сме за замена или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо да ви понуди 100% задоволство.
1.Ве молиме да не известите во рок од 14 дена (според објавување на датум),и заврши на RMA форма за секое враќање предмети.
2. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.
3. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
4. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот.
5. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар за било која причина, освен DOA (мртов на пристигнување).
6. Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај.
Повратни информации : Ако предмети пристигне во добра состојба,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го прават истото за вас.Ако кој било проблем,ве молиме да стапите во контакт со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши прашањата за вас.
Ви благодариме за соработката.

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа Совет
Име на производ:
трајна шминка совети
Големина:
113/5/7R 3/5/7F
Количина:
100pcs
Материјал:
Пластични
Пакување:
100pcs/кутија(10pcs/парче)
Достапни Големини:
1R/3Р/5R/7R/2F/3F/5F/7F
Тежина:
60G
Дијаметар:
5mm
Број На Модел На:
МКТ-1R

Поврзани производи