250 Црно Бела Акрилна Азбука Буква A-R Монета Монистра 4X7mm
Ново - 12 %

250 Црно Бела Акрилна Азбука Буква A-R Монета Монистра 4X7mm

Залиха
DEN 201.60
DEN 178.00
Износот:


· INTERNATIONAL SHIPPING :
Ние ќе брод вашата нарачка од Економијата воздух-mail, без следење на број ако налози се во рамките на $7. Ние ви препорачуваме да додадете $2 рамна стапка на такси превозот за регистрирани воздухопловната.
Испорака Тип
Цена
Опис На Услугите
Економијата на Испорака за нарачки
под $7
Слободни
прибл. 15-30 дена
Стандард Следи Испорака за нарачки
под $7
$2.00
прибл.7-20 дена
Стандард Следи Испорака за нарачки
НАД $7
Слободни
прибл. 7-20 дена
· Сите нарачки ќе се испраќаат преку кина Пост и испорачани од страна на вашиот локалните поштенска услуга.
· Сите предмети се нормално despatched во рок од еден работен ден на поставување на својата цел.
· Сите проценува времето на испорака би можеле да бидат засегнати доколку на вашиот парцела биде многу тешка или ако одложен од страна на Царинските процедури влез
МОЈОТ DIY Продавница нуди брзо и пријателски клиенти услуга и ние секогаш испорачани голема вредност за нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, апели контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да се обрати до сите грижи што е можно побрзо. Ви благодариме за вашиот бизнис!
Цена : $03.89 Цена : $04.80 Цена : $04.29 Цена : $04.34 Цена : $05.29 Цена : $04.55
500 Црно во бела Акрилна Азбука Буква "A-R" Монета Монистра 4 X7mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AB06-2"A-R"
КОЛИЧИНА за овој оглас : 250 компјутери
Состојба : Нова
Боја : црна писмо во бело
Големина : прибл. 7mm во дијаметар X4mm во висина, дупка големина на 1-1.5 mm
Материјал : Акрилик
Цена : 4.29 US $ 3.29 / Цена
Цена : 4.59 US $ 3.59 / Цена
Цена : 4.59 US $ 3.59 / Цена
Цена : 4.59 US $ 3.59 / Цена
Цена : 4.29 US $ 3.29 / Цена
Цена : 4.29 US $ 3.29 / Цена
Цена : 4.59 US $ 3.59 / Цена
Цена : 4.55 US $ 3.55 / Цена
Цена : 4.72 US $ 3.72 / Цена
Цена : 4.29 US $ 3.29 / Цена
Цена : 4.29 US $ 3.29 / Цена
Цена : 4.41 US $ 3.41 / Цена
Цена : 4.09 US $ 3.09 / Цена
Цена : 4.12 US $ 3.12 / Цена
Цена : 5.2 US $ 4.2 / Цена
Цена : 4.72 US $ 3.72 / Цена
Цена : 4.46 US $ 3.46 / Цена
Цена : 4.21 US $ 3.21 / Цена
Цена : 4.38 US $ 3.38 / Цена
Цена : 4.55 US $ 3.55 / Цена
Цена : 4.24 US $ 3.24 / Цена
Цена : 4.5 US $ 3.5 / Цена
Цена : 4.72 US $ 3.72 / Цена
Цена : 4.59 US $ 3.59 / Цена

Декларираните карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Поврзани производи