160pcs Гроздобер Шарм Царска круна Pendant Тибетската сребро Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди
Ново - 29 %

160pcs Гроздобер Шарм Царска круна Pendant Тибетската сребро Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

Залиха
DEN 379.20
DEN 269.00
Износот:

50 /многу
70 парчиња / многу
Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.80 /многу
250 парчиња / многу
180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 11. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Кога пратката не бидат примени по вашата испорака време помина, ни e-mail прво, ние ќе ви понудиме на нашите најдобри решение!
1.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.90 /многу
180 парчиња / многу
160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.20 /многу
120 парчиња / многу
60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.40 /многу
160 парчиња / многу
100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ви даде задоволителен одговор.80 /многу
60 парчиња / многу
70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 10. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
тибетската сребро.
Метали Тип:
Цинк Легура
Мерка Конверзија:
[email protected]
Објектот Околу Големина:
15x18x2 mm
дупка кол:
2 mm

Поврзани производи