Големи Ѕидни Часовници DIY 3D ЕВА Ѕид Налепница Часовник Огледало Ефект Луксузни Уметност Види Метал Часовникот Механизам Horloge
Ново - 25 %

Големи Ѕидни Часовници DIY 3D ЕВА Ѕид Налепница Часовник Огледало Ефект Луксузни Уметност Види Метал Часовникот Механизам Horloge

Залиха
DEN 863.52
DEN 648.00
Износот:


Големи Ѕидни Часовници DIY 3 D ЕВА Ѕид Налепница Часовник Огледало Ефект Луксузни Уметност Види Метал Часовникот Механизам Horloge
Предмет Бр. : T4311 Изгледот Големина : 100*100cm Часовник Големина : 10*10см ЕВА Дебелина : 10мм Часовник Движење : Youngtown Кварц Движење Материјал : ЕВА + Акрил + Метал Batttery : 1*AA (не се вклучени) Боја на Располагање : Сребрена, Црна, Златна,Кафеава,Црвена,Бела Пакет : Боја кутија
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Трансфер/ Пари Грам/ Western Union !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Декларираните карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Број На Модел На:
T4311
Бренд Име:
Timelike
Тежина:
350g
Дијаметар:
100cm
Стил:
Модерна
Motivity Тип:
Кварц
Должина:
1000mm
Комбинација:
Ги одделува
Ѕиден Часовник Тип:
12 mm Лист
Ширина:
100cm
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Применливи Сместување:
дневна соба
Шема:
DIY
Функција:
Декорација
Материјал:
метал + акрил + ЕВА
Тело Материјал:
метал + акрил + ЕВА

Поврзани производи