3.5 MM-100pcs/една Големина Шминка Совети Капи Професионални Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли Совети Капи
Ново - 10 %

3.5 MM-100pcs/една Големина Шминка Совети Капи Професионални Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли Совети Капи

Залиха
DEN 720.00
DEN 648.00
Износот:


3.5 MM Совети (100 PCS/многу)
XIMUKA Трајна Шминка Машина Совети
Сите Големина : 1 RT 3 RT 5 RT 7 RT
(10 PC/CRD) 3 FT 5 FT 7 FT
Дијаметар големина : 3.5 MM
Забелешки :
Pls љубезно го повика Големина ти треба кога место со цел,
или на друго место,ние ќе го испрати во 1 R .ви благодариме! За шминка Пенкало : Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира. Најпопуларниот тетоважа шминка машина. 2, Брзина : 15000 - 35000/m. Високи перформанси. Долго работно време и нема да се кандидира топло. Висок квалитет на палубата механизам. 3, Влезен напон бес : 100-240 V 50/60 Hz 0.3 Еден Излез : 6 V 750ma. На располагање за користење во светот со вграден полнач. 4, Одличен за eyeline,веѓа,усна лагер. 5, Мала звук, силна моќ, погодно. 6, Соодветни големини : 1 RL/3 RL/5 RL/3 F/5 F. 7, Брзината може да се контролира . Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра customser услуги.

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
MXP001B
Име на производ:
трајна шминка машина совети
Употреба:
Веѓите Усна Лагер
Големина:
1/3/5/7R and 3/5/7F
Пакување:
10PCS/CRD 10CRD/Торба
Тежина:
0.08KG
превозот надомест:
слободни

Поврзани производи