(5yds по тркалаат) 5Y4704 kerryribbon бесплатен превозот 3/8 Бранови лента Grosgrain лента

(5yds по тркалаат) 5Y4704 kerryribbon бесплатен превозот 3/8 Бранови лента Grosgrain лента

Залиха
DEN 57.60
Износот:

recommendstart recommendend
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : исто како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
9mm
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Панделки
Шема:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи