жешка!Измешајте 20 Боја 14MM 50Pcs/многу Мулти Смола Кристал Сребро Позлатен Core Голема Дупка Кристал Европската Монистра Одговара Шарм Нараквици.
Ново - 45 %

жешка!Измешајте 20 Боја 14MM 50Pcs/многу Мулти Смола Кристал Сребро Позлатен Core Голема Дупка Кристал Европската Монистра Одговара

Залиха
DEN 475.68
DEN 262.00
Износот:

Бесплатен Превозот!фабрика цена! САД$ 6.89 /многу
8 парчиња / многу
Fasion!Бесплатен Превозот! 13 Лежиште 10мм микро отвори CZ Диско Топка Монистра BWS Spacer Shamballa Кристал Нараквица.75 /парче
Најевтиниот!Мин. A3397 Модни Накит.
Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина.99 /многу
300 парчиња / многу
Fasion! Бесплатен Превозот!100pcs/многу 10мм CDEV Микро Отвори CZ Диско Топка Монистра За Shamballa Кристал Нараквица.Некои кристално не се отвори, па уредно.нов стил подарок топла продажба US$ 5.24 /многу
10 парчиња / многу
Hotsale!Бесплатен Превозот 10мм CZ Кристал Розова Shamballa Прстен.Трговија на големо! Акции!Висок Квалитет! САД$ 38.89 /многу
5 парчиња / многу
Ново!Мин. новиот дизајн мажите накит! САД$ 5. трговија на големо! САД$ 5.48 /парче
Бесплатен Превозот!8 компјутери/многу Цвет STSEE Диско Топка Монистра АМЛ shamballa хривнија кристал Многу.Трговија на големо! Акции!Висок Квалитет! US$ 49.Ако квалитетот на мушка е во ред за вас ,тогаш можете да нарачате.цел $15+бесплатен превозот+најдобар подарок.99 /многу
100 парчиња / многу
Нови Пристигнување!!!Bule10mm 50pcs/пакет Shamballa Кристал монистра . "(роуз,light rose,виолетова,fuchsia не се во парк )
Продажба Промоција :
Опис На Производот :
Боја : меша околу 20 боја во еден многу
Другите Бои Може Да Избере :
секоја боја треба најмалку 50 парче
Голем Попуст На Производ
Пријател,можете да кликнете на сликата за да го купите директно.Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.цел $15+бесплатен превозот+најдобар подарок. shamballa Ѓердан Хривнија додатоци.91 /парче
Бесплатен Превозот!Нов Стил!10мм пурпурна Монистра сребро 925 фунта позлатен fasion кристал shamballa earring за жените.h0 промет на Големо со Бесплатен Превозот Кристал Кристал Накит Hotsale US$ 34.цел $15+бесплатен превозот+fasion подарок.97 /многу
50 парчиња / многу
Fasion! Бесплатен Превозот!100pcs/многу 10мм се Меша Црна, Виолетова Темно Сина, Розова 25 Мешана боја Топката Монистра За Shamballa Кристал Нараквица.Сребро позлатен NFE странично кристал кристал крстот shamballa хривнија. Романтични Shamballa Кристал Монистра.89 /многу
5 парчиња / многу
55% ПОПУСТ!Мин. Хривнија Обетки додатоци US$ 21.Ве молиме оставете ги
ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001 - количина.Трговија на големо! Акции!Се Меша Многу! САД$ 78.54 /многу
11 парчиња / многу
Бесплатен Превозот!најдобар нов дизајн 10мм Кристал 9 Диско Топка Монистра глина м3 Shamballa Хривнија за мажи.Трговија на големо!Големи Залихи! САД$ 35.Ново Сребро позлатен NSDE кристал жените кристал крстот shamballa нараквица .99 /многу
150 парчиња / многу
DHL или ПРОЗОРЦИ Бесплатно!15mm 450pcs/многу се Меша 15 Монистра 30 боја CZ Диско Топка Монистра Shamballa Кристал.99 /многу
100 парчиња / многу
10мм 300pcs/многу Микс 10 Бисери 30 боја CZ Диско Топка Монистра Shamballa Кристал.Гроздобер Мода VGJ464 Канал Накит.12 /парче
Божиќ подарок! 5*1cm Deep Blue Глина Микро Отвори Кристал Цевка Свиткување shamballa нараквица.99 /многу
450 парчиња / многу
Fasion!Бесплатен Превозот!10мм 100pcs/многу Кристал AB Микро Отвори CZ Диско Топка Монистра Shamballa Кристал.39 /парче
Fasion!Голема Промоција! Најпопуларните Дизајн 10мм Кристал Монистра Shamballa Нараквица.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Смола
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.7
Број На Модел На:
ААА-ниво(Најдобри Кристал )
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
lapetus
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Смола + Победи Кристално
Shamballa Монистра Големина:
pprox 14mm x 9mm ( Дијаметар x Дебелина )
Стил:
Здрава И Заштита На Животната Средина
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Повод:
Годишнина,Забава,Подароци
Состојба:
100% нови
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Околу 5mm
Складирање:
8658Pieces
боја:
18 Боја За Да Изберете

Поврзани производи