10pcs/Многу Бесплатен Превозот Евтини Wholesales Цена САД Топла Продажба 8мм Волфрам Карбид Кубни Циркони Тензија Свадба Унисекс Прстен

10pcs/Многу Бесплатен Превозот Евтини Wholesales Цена САД Топла Продажба 8мм Волфрам Карбид Кубни Циркони Тензија Свадба Унисекс

Залиха
DEN 13558.56
Износот:


10 ПРИЧИНИ ДА КУПУВАТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА :

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YGK
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Лице
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ЕЗ-804
is_customized:
Yes

Поврзани производи