Бесплатен Превозот! 100pc Лента Светлина solderless конектор led додатоци SMD 5050 3528
Ново - 15 %

Бесплатен Превозот! 100pc Лента Светлина solderless конектор led додатоци SMD 5050 3528

Залиха
DEN 1238.40
DEN 1053.00
Износот:

80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!! Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . тоа трае околу 15-30days. се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union.добредојдовте на големо. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.85 /многу
10 парчиња / многу
. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.7 V 400 F супер capacitor US$ 5.
Бесплатен Превозот! Лента на Светлина solderless конектори led додатоци SMD 50503528
Добредојдовте на нашиот s хоп, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл .85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16.85 /парче
Бесплатен Превозот! 1pcx Оригинални BN44-00264 A H40 F1-9 SSLA40 B530 P7 R висок напон интегрирани одбор US$ 37. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ве молиме repack објектот внимателно. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
Нови
Max. Напред Напон:
Нови
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
Нови
Max. Обратна Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Тип:
rectifier диоди

Поврзани производи