4/6pcs Жакард принцеза постелнина поставите кралицата цар големина Чипка Возбудува ватенка/прекривки покрие bedspread bedclothes кревет здолништа памук
Ново - 34 %

4/6pcs Жакард принцеза постелнина поставите кралицата цар големина Чипка Возбудува ватенка/прекривки покрие bedspread bedclothes

Залиха
DEN 7588.80
DEN 5009.00
Износот:

55 инчи *1
Pillowcases : 48 x 75 см /18.
Ако не сте сигурни дали боја е она што го бараат, ве молиме потврдете го со нас пред наддавање, во спротивно Пари Гаранција за враќање може да биде неважечки.49 инчен *2
4pcs Цар Големина на :
Кревет Здолништа : 200x220+45 cm /78.
(Целиот Сет Слика и Детални Лен Слика се земени од Реалниот Објект.5% Шпанија, Бразил и Италија го Оценувате (точка пристигна) 3. Не се впие во собата за премногу долго.69 инчен *1
Прекривки ги покрие : 200x230 cm /78. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин.69 инчен *1
Прекривки ги покрие : 200x230 cm /78.
добредојдовте на нашата продавница!
Сите производи без утешителот,ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет, ви Благодариме!
Карактеристики :
•Состојба : Нова
•Парчиња : 4pcs сет Постелнина
•Повод : Спална Соба
•Материјал : 100% памук
•Модел : Главно, како на сликата.55 инчи *1
Pillowcases : 48 x 75 см /18.
Б : ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
C : Боја разлика, бидејќи на КОМПЈУТЕР и на Екранот,ве Молиме да се разбере
Превозот :
A : Услови за испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите дека склопот на испорака метод,Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам
Б : превозот компании,ние поддршка на пратката од страна на :
кина пост : 10-30 дена
E M S : 5-15 дена
U P S : 3-5 дена
D H L : 3-5 дена
lf ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија,ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.49 инчен *2
4pcs Кралицата Големина на :
Кревет Здолништа : 180x200+45 cm /70.9% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.69 инчен *1
Прекривки ги покрие : 220x240 cm /86.
По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно.49 инчен *2
Декоративни pillowcases : срце облик на pillowcases *1 + плоштадот pillowcases *1
Answer : ___________________________ Note :
A : увозни давачки и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние не можеме да ветување има нема боја разликата помеѓу сликата и на вистински производ, можеби малку.49 инчен *2
Декоративни pillowcases : срце облик на pillowcases *1 + плоштадот pillowcases *1
6pcs Цар Големина на :
Кревет Здолништа : 200x220+45 cm /78.7% Канада Ирска го Оценувате (точка пристигна) 0.
• Затоа што Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка. )
(Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само.
• Сликата Можеби покаже 6pc или повеќе со некои перници, но нашиот производ само доаѓа со 2 перница шамс.
• Имаме трговија на големо цена за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба
• Испорака : Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации.
• За нега на настава : Машина перат Хемиско чистење се Користи благ сапун хлор Кул железо ако е потребно.
кина објави следново е приближна на превозот време за различни региони во Земјата
Кина Пост Воздухопловната Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .

Декларираните карактеристики

Големина:
Full size 6pcs, King size 6pcs, Queen size 6pcs, Full size 4pcs, Queen size 4pcs, King size 4pcs
Шема:
Applique
Материјал:
Свила / Памук
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Бренд Име:
SexeMara
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Техника:
Возбудува
тема count:
500TC
Број На Модел На:
BD-019
Ткаенина Густина:
133X72
Тежина:
About 3.2 KG
Шаблон Тип:
Геометриски
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Употреба:
Дома
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Ткаењето Технологија:
Почит Свила
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Bedskirt

Поврзани производи