Виш Целосна рок Фетусот Модел ,Чувствувате Грижа за новороденчињата Обука Модел,Бебе модел на грижа

Виш Целосна рок Фетусот Модел ,Чувствувате Грижа за новороденчињата Обука Модел,Бебе модел на грижа

Залиха
DEN 3744.00
Износот:


Виш Целосна рок Фетусот Модел моделот се состои од увезените ПВЦ материјал се направени ??од страна на леене мувла . Обем : 1, се однесува на медицински колеџи , midwifery класи , педијатрија клиничка настава и други стручни студентите ја практикуваат настава и обука во употреба . 2 , клиничка болница акушерство и гинекологија, педијатрија и други медицински професионалци во клиничката пракса операција обука . 3 , за обука во основните здравствени единици се шири клиничка пракса операција обука . Карактеристики на производот : Овој производ може да се користи како бебе туш , промена облека и пелени и папочната грижа за обука и настава алатка. Модел Димензии : Природни големи , високо - 45см, ширина 14cm, 11cm дебели

Декларираните карактеристики

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
Manikin

Поврзани производи