T3 Т3/Т4 5 ГРОМ ТУРБО ШТЕКЕР ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE СТРАНАТА АДАПТЕР ЛЕСНА ЧЕЛИК

T3 Т3/Т4 5 ГРОМ ТУРБО ШТЕКЕР ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE СТРАНАТА АДАПТЕР ЛЕСНА ЧЕЛИК

Залиха
DEN 863.52
Износот:


T3 Т3/Т4 5 ГРОМ ТУРБО ШТЕКЕР ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE СТРАНАТА АДАПТЕР ЛЕСНА ЧЕЛИК
Спецификација :
Материјал : Висок квалитет Лесна челик
Дебели : 10мм
Површината лекување на : Chorme позлатен
Одговара : T3 и т3/т4 Хибрид турбо со 5 завртки стандардна големина штекер
Пакет количина : 1pcs

Декларираните карактеристики

Година:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
FL210024
Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Моторот Оддел
Зафатнина:
Никој
Нема. на Цилиндри:
Никој
Материјал:
Висок квалитет Лесна челик
Дебели:
10мм
Површината Лекување:
Chorme позлатен

Поврзани производи