Davieslee 4mm Женска Mens Ѓердан од Злато Исполнет Синџир Тротоарот Линк Прилагодено Мода Накит LGN27
Ново - 10 %

Davieslee 4mm Женска Mens Ѓердан од Злато Исполнет Синџир Тротоарот Линк Прилагодено Мода Накит LGN27

Залиха
DEN 239.52
DEN 216.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Должина:
28inch 70cm, 18inch 45cm, 20inch 50cm, 22inch 55cm, 24inch 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
LGNM48
Бренд Име:
Davieslee
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Pendant Големина:
не pendant
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Злато Исполнет+Метал
мерење:
Ширина
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Топло Prompt:
Вистинската големина е како што е наведено фото САМО за референца
is_customized:
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS
Тип На Производ:
Ѓердан За Мажи Жени

Поврзани производи