D01367 Најновите ОЕМ ,ODM добредојдовте топла продажба притиснете studs копчето накит одговара 18mm шарм копчето хривнија
Ново - 48 %

D01367 Најновите ОЕМ ,ODM добредојдовте топла продажба притиснете studs копчето накит одговара 18mm шарм копчето хривнија

Залиха
DEN 36.48
DEN 19.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rivca
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18mm Snap button
Големина:
24.5 cm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet

Поврзани производи