Топла Продажба 100pcs Природните Слатководни Бисери Сребро Позлатен Жените Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит Многу Голем-024
Ново - 30 %

Топла Продажба 100pcs Природните Слатководни Бисери Сребро Позлатен Жените Студ Обетки трговија на Големо Мода Накит Многу Голем-024

Залиха
DEN 1027.68
DEN 720.00
Износот:


За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.Купувачи се плати за враќање поштарина.Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.70 /многу
96 парчиња / многу
Моден 24pcs 8мм Јасно Австрија Кубни Циркони Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Женска Mens трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ-645 US$ 14.98 /многу
3 парчиња / многу
Нови Пристигнување Гроздобер Жените Накит Поставите Антички Сребрен Позлатен Круг Тиркизна Ѓердан Обетки Хривнија US$ 8.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.00 /многу
100 парчиња / многу
3pcs Гроздобер Антички Сребрен Стр Овална Природни Malachite Камен Обетки Хривнија Ѓердан Жените Накит Наместите-698 US$ 18.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.29 /set
Топла Продажба Гроздобер Жените Накит Поставите Антички Сребрен Позлатен Тиркизна Овална Хривнија Ѓердан Обетки US$ 8.
A-568 96pcs Мешавина Боја Кристал Смола Топката не ' Рѓосувачки челик Мода Студ Обетки Бесплатен Превозот на Големо Накит US$ 13.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Doreenfifi
Материјал:
бисер
Метали Тип:
сребро позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
A-024
Материјал:
Слатководни Бисери
боја:
бела,розова
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Студ Обетки
забелешка:
на екранот се вклучува подлога
Големина:
6m
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Гума

Поврзани производи