OPHIR 10x Двојна Акција Airbrush Пластичен Сад 22cc Шише за Airbrush Комплет Професионални Боја Првенство _AC020-10x

OPHIR 10x Двојна Акција Airbrush Пластичен Сад 22cc Шише за Airbrush Комплет Професионални Боја Првенство _AC020-10x

Залиха
DEN 697.44
Износот:


Опис : Погоден за : Двојна Акција Airbrush Првенство капацитет : 22cc Пакет се Вклучени : 10x Двојна Акција Airbrush Шише

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
22 CC
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
AC020-10x
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Име:
Двојна Акција Airbrush Сад

Поврзани производи