4pcs/многу Оригинални 18650 3.7 V 2500mAh HE4 батерија Max 20A 35A испуштање За LG Електронска цигара батерии

4pcs/многу Оригинални 18650 3.7 V 2500mAh HE4 батерија Max 20A 35A испуштање За LG Електронска цигара батерии

Залиха
DEN 552.00
Износот:

Континуирано висока потрошувачка на вода внатрешен отпор 5. Додатоци доаѓаат со гаранција. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). стабилен напон за испуштање 3. Ние се чека за вашето барање 24 часа на ден. Батерија 18650 стабилност е многу добар, широко се користат во главните електронски полиња. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Добредојдовте најголемиот дел нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. / Многу 18650 HE4 2500m Ah Батеријата висок квалитет со голема моќ празнење да 30 A 18650 HE4 2500 m Ah Повеќе информации за производот : Потекло : Јужна Кореја Модел : DBHE41865 Стандарден Капацитет : 2500 m Ah Стандарден напон : 3. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата.6 V испуштање критичниот напон : 2. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. Во СВЕТОТ. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Високи перформанси, мала големина, мала тежина 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
сметка : 4 парчиња. загадување, долг циклус живот вистински шут слики :
Почитувани купувачи : Здраво, Добредојдовте на вас! Ова е Liitokala и Vari Core две мулти-функција на Полначот на Aliexpress дистрибутер продавница! Производите се испратени директно во фабриката. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Оригиналниот автентични за ставање во промет, со висок квалитет! Ние, исто така претставниците на големите брендови 18650 литиум батерии, 100% земјата на потекло на увозот : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4 и така натаму.5 V стабилна испуштање струја : 20 A-30 A Таа користи : power tools, електрични автомобили и батерии, индустрискиот и градежниот во јуни, и други електронски цигари карактеристики : 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.

Декларираните карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
VariCore
Батеријата Број:
4
Број На Модел На:
LGDBHE41865
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Големина:
18*65MM

Поврзани производи