Бесплатен превозот 1 поставува девојка аниме цртан филм Мини роденден бебе туш партија картон cupcake стојат одржи 24 cupcakes AW-1002
Ново - 5 %

Бесплатен превозот 1 поставува девојка аниме цртан филм Мини роденден бебе туш партија картон cupcake стојат одржи 24 cupcakes

Залиха
DEN 475.20
DEN 452.00
Износот:


1 сет Цртан филм Мини партија картон cupcake стојат задржете
Големина : Вкупно Hight : 28cm L диск дијаметар : 30cm М диск дијаметар : 25cm S диск дијаметар : 20cm Материјал : картон со голема сликарство. Стил : цртан филм Боја : како на сликите Одличен начин да се прикаже cupcakes, мезе, пусти и други лица ги третира. 3-Ниво наредени десерт кула Ние ви препорачуваме да се купи 2 или повеќе на 1 пат,тоа ќе ги заштити предмети подобро во текот на пратка!!!

Декларираните карактеристики

Тип:
Настан & Партија Материјали
Број На Модел На:
AW-1002
Настан & Партија Ставка Type:
Торта Додаток
Бренд Име:
TONGMENG
Материјал:
Картон
Шема:
Цртан филм животно,Цртан Слика
Повод:
Роденден,Децата Ден,Партија

Поврзани производи