2017 Жените Рачен Часовник Цвет Декорација Кварц Пеперутка Кожа Женски Види Секојдневен Мода Рачни Часовници Кожа Бенд Тока
Ново - 6 %

2017 Жените Рачен Часовник Цвет Декорација Кварц Пеперутка Кожа Женски Види Секојдневен Мода Рачни Часовници Кожа Бенд Тока

Залиха
DEN 143.52
DEN 135.00
Износот:


Приказ на повеќе производи :
Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел Dial димензија : 3.4 cm
Бендот должина : 23cm
Тежина : 35g
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Декларираните карактеристики

боја:
Кафена, Бела, Црна
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
WoMaGe
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
23cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
WAT04097
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пол:
жените домот види
estilo:
moda популарната
регионот:
Европската Американски Азија Африка
Rexo:
жените женски девојки дами Feminino
occasione:
За роденден фестивал се ожени Партија училиште улица шоу
Тип На Објект:
Рачни часовници
Бендот Материјал Тип:
Стп кожа за на рака часовници

Поврзани производи