Повик Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд Кварц Се Види Луксузно Двојно Dial Дизајн V6 Човек Спортски Часовници Relogio Masculino Машки Часовник
Ново - 20 %

Повик Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд Кварц Се Види Луксузно Двојно Dial Дизајн V6 Човек Спортски Часовници Relogio Masculino

Залиха
DEN 479.52
DEN 384.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
V6
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Повеќе Временска Зона
Dial Дијаметар:
43mm
Број На Модел На:
4155
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Гума
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници

Поврзани производи