продажба Есен и зима деца мода симпатична зајакот шема џемпер деца outerwear палта девојки облека 2-10Yrs
Ново - 6 %

продажба Есен и зима деца мода симпатична зајакот шема џемпер деца outerwear палта девојки облека 2-10Yrs

Залиха
DEN 575.52
DEN 541.00
Износот:


децата мода симпатична зајакот шема џемпер Боја : Зелена/Розова,како што е подолу слики големина лист Нас големина на облека должина на ракав биста remond деца висина 3 T 48cm 38cm 32cm 90-100cm 4 T 51cm 40cm 34cm 100-110cm 6 54cm 42cm 36cm 110-120cm 8 57cm 44cm 38cm 120-130cm 10 59cm 46cm 40cm 130-140cm Забелешка : плочка мерка,таму можеби 1-3cm грешка,ве молиме белешки; Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Глава Pullcord:
без
Вратот Pullcord:
без
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Kacakid
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Објектот:
Девојка дуксери
одговараат на сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Големина:
3T/4T/6/8/10
боја:
Зелена/Розова,како што е подолу слики
Ткаенина Тип:
Плетени

Поврзани производи