10pcs/многу Оригинални Бел Екран на Допир Собранието Замена за iPad2 iPad 2 трговија на Големо

10pcs/многу Оригинални Бел Екран на Допир Собранието Замена за iPad2 iPad 2 трговија на Големо

Залиха
DEN 10080.00
Износот:

Бизнис не е лесно, се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг, целта на БС е за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери. Нашите делови НЕ се реновираше, нудат или овластени.Ние нудиме 3 месеци гаранција за LCD, но ве молам задржи на "BS" маркер па, така што тие се производи припаѓаат на БС. Од БС, можете да добиете резервни делови како и LCD дисплеј, flex кабли, куќишта, звучници, измамник/ѕвончето, тастатура, lcd целосен сет assy, средината рамки и сите други внатрешни делови за мобилни телефони, брендови за i Phone, за i Pad, за Samsung итн.Т/T Плаќање Банкарски Трансфер(ХСБЦ)
3.
Опис на производот : Како и за Оригинални Екран на Допир Собранието за i Pad 2, можеме да ветување ние продаваме се 100% Оригинални и Квалитет , ако имате прашање, само контактирајте ме, ви благодарам.За други специфични состојба, ќе имаме детали реши метод.100% одберете добар изглед и++. Ве молиме контактирајте со нас во прв пат ако имате било какви се жалат, ние ќе го слушнете за вас трпеливо, и се обидуваме се потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите додека не се среќни.
Повратни информации
1., Ltd - Обезбедување на што е посветен-портал за сите нивни мобилен телефон резервни делови и за поправка на алатки барања. Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик. Ние не правиме никакви изјави или гаранции од било каков вид, било истите да се изречни или да се подразбираат, за комплетноста, точноста, веродостојноста, соодветноста или достапност во однос на оглас или на информации, производи, услуги, или поврзани со графика содржани на листата за било која цел.Просечно Време на Испорака на различни Товарни Компанија
Плаќање
Ние го прифаќаме подолу начини на плаќање :
1., Исто така, ги продаваат сите видови на поправка на алатки и обновување на машини за рече модел. Ние сме искрени снабдувач, ние сигурни дека секој LCD беше тестиран пред превозот, ве молиме да не инсталирате на LCD пред тест, ние го почитуваме секој клиент, се надевам дека може да се добие вашиот однос во исто време.
Забелешка 2 : Еднаш на ПИ е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени, враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел.Тоа обично трае околу 3-7 работни дена од Експрес (DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ), 3-15 работни дена преку EMS, а 15-45 работни дена од Кина/HK Пост да брод вашата земји.
За ова, ние се стави нашиот специјален "BS" маркер во LCD, во случај да се инсталира на LCD, маркерот ќе бидат уништени.
Враќање & Гаранција
1.
Испорака
1. Врати се прифаќа само откако ќе го добиете вашиот Екраните. Откако стоката е брод надвор, наплата не е прифатливо за било какви причини. Ве молиме тест Екраните кога ќе примите, се надеваме дека може да се добијат повратни информации во прв пат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Општи услови
Шенжен BS Technology Co.Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации, и ние ќе ве остават добар geed повратни информации наскоро. Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара, се должи на недостаток или недостапноста.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
oriparts
Број На Модел На:
За iPad 2
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Составни Делови:
Екран На Допир За Собранието
Тежина:
160g
боја:
Бела
квалитет:
оригиналниот
Компатибилен Модел:
За iPad 2
Гаранција:
4 месеци
is_customized:
Yes

Поврзани производи