240pcs Гроздобер Шарм Птица Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди
Ново - 29 %

240pcs Гроздобер Шарм Птица Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

Залиха
DEN 364.80
DEN 259.00
Износот:

80 /многу
250 парчиња / многу
180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 11.
250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 10. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ако стоките имаат било каков проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.50 /многу
70 парчиња / многу
Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.80 /многу
60 парчиња / многу
70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Ние вредност, секој клиент. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.20 /многу
120 парчиња / многу
60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Кога пратката не бидат примени по вашата испорака време помина, ни e-mail прво, ние ќе ви понудиме на нашите најдобри решение!
1.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.90 /многу
180 парчиња / многу
160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ви даде задоволителен одговор. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот бронза
Метали Тип:
Цинк Легура
Мерка Конверзија:
[email protected]
Објектот Околу Големина:
13x16x1 mm
дупка кол:
2 mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи