Вистински Gillette Фузија Proglide Flexball Моќ Жилети Брендови Мажите Електрични Shavers 1 носителот Со 1 Ножеви за Безбедност Жилети
Ново - 48 %

Вистински Gillette Фузија Proglide Flexball Моќ Жилети Брендови Мажите Електрични Shavers 1 носителот Со 1 Ножеви за Безбедност

Залиха
DEN 2111.52
DEN 1098.00
Износот:


[xlmodel]-[производи]-[44665]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43265]
Адреса и Име и презиме :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Како и за некои француски купувачи кои не уживаат во совршен поштенски систем на услуги, ве молиме јавете се на вашиот локален поштата со следење на број ако не добијат парцели во долго време.
3. Руските купувачи , ве молиме оставете ни го вашето целосно англиски име (најчесто вклучува 3 зборови), што е многу важно.
За Пакување :
1. Сите производи се во стандардизирано пакување, исто како што следува :
2. Ние ќе внимателно проверете ја вашата нарачка и пакет за да бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
3. Пакетите може да биде малку оштетени во текот на долго време на транспортот, но тоа не влијае врз ефектот на нашите производи.
4. Ако сакате производи спакувани совршено (како што е за подароци и сл.), ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да се испрати на парцела со посебен пакет, за да се избегне оштетување, но треба плаќате дополнителна такса.
Ве молиме кликнете тука за да го плати товар или дополнителен надомест. Ви благодариме!
За Превозот :
Ние ќе испрати редот во 2-5 работни дена, и тоа треба речиси 7-40 дена од Кина за вас.
Како што знаете, времето за испорака е зависи од шпедиција, на воздушна линија, прилагодено и локалните поштата, па затоа ние не сме во можност да го контролираат тоа точно.
Ако пратката не стигнала во очекуваното време, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе песна со тоа и да се справи со вас.
[xlmodel]-[производи]-[44670]

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Жилет
Бренд Име:
Gillette
Материјал:
Пластични
Пол:
Машки
Употреба:
Лице
Големина:
1 holder with 1 blade
Број На Модел На:
Фузија Proglide Flexble моќ
Име:
Gillette фузија Proglide Flexball
Чистење Тип:
глава wahable
Напојување Режим:
1.5 v aaa батерија
верзија:
Кина или Јапонија
Производот:
Електрични жилети за бричење

Поврзани производи