U7 Едноставен Стил Алка Мода Накит Трговија На Големо Мажи/Жени Подарок Розово Злато/Сребрена/Златна Боја Бакар Круг Нараквици Алки H321
Ново - 25 %

U7 Едноставен Стил Алка Мода Накит Трговија На Големо Мажи/Жени Подарок Розово Злато/Сребрена/Златна Боја Бакар Круг Нараквици

Залиха
DEN 239.52
DEN 180.00
Износот:

U7 Едноставен Стил Алка Мода Накит Трговија На Големо Мажи/Жени Подарок Трендовски Злато Позлатен Бакар Круг Нараквици Алки H321
Злато Позлатен Круг Нараквици Алки
До 2015 Нов Луксузен Дванаесет Хороскопски Знаци Хривнија Злато 18 K Позлатен Накит, Циркони Констелација Нараквици Алки Роденденски Подарок H666 Нараквици Алки Хороскопски Оди

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
U7
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H321
Метали Тип:
бакарни легури
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
боја:
злато /розово злато/сребрена/црна
Дијаметар:
56mm(2.2 инчи)

Поврзани производи