Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло Факел Светилка Велосипед додаток
Ново - 25 %

Водоотпорен Велосипед Велосипед Светла 5 Led диоди Велосипед Велосипед Пред Главата на Светлина + Безбедност на Задното Светло

Залиха
DEN 194.40
DEN 146.00
Износот:


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака :
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Бренд НОВИ 21-LED глава и 5-LED задни светла
Работата живот до 100,000 часа, никогаш не треба замени
Вода resisitant, shockproof, и еродира спречи дизајн, Совршен за вас користи под лоши отворено средина
luminescence ултра-светли LED, мека, без треперење и најниска енергија-потрошувачка
Мулти-функција, водење на вашиот пат во темнина
Брзо ослободување заграда, преносни прикачите на вашиот велосипед
5 LED глава светлина карактеристики :
5 LED светилки, LED светла бела светлина, отпорен на вода
2 различни работа модели : светкави и стабилен
Мултифункционален : велосипед светлина, факелот, нуркање, итн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Брзо ослободување заграда, лесно да го инсталирате
Моќност : 4 x AAA батерии (не се вклучени)
Големина : 10cm x 3. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).3 cm
5 LED taillight карактеристики :
5 црвени LED, широк зрак
IC контрола на 7 функција на режимот
Горат време : до 150 часа
Видливост : 2500 метри
Материјал : пластика
Напојува со 2 x AAA батерии (не се вклучени)
Димензија (ламба) : 66mm x 35mm x 27mm
1 x 5 НОВИ LED Задни
1 х5 LED Допир Велосипед Велосипед Главата Светлина 1.

Декларираните карактеристики

сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
6
Бренд Име:
ROBESBON
Напојување:
исто како и на опис
Моќта на главата светлина :
4 x AAA батерии (не се вклучени)
Големина на главата на светлина :
10cm x 3.3 cm
Моќта на опашката светлина:
2 x AAA батерии (не се вклучени)
Големина на Видливост:
2500 метри
Материјал на опашката светлина:
Пластични
Димензија (ламба):
66mm x 35mm x 27mm
Горат време на опашката светлина:
до 150 часа
Позиција:
задни светла
Тип:
Led диоди

Поврзани производи