Луксузна Скелет Види Мажите SEWOR Ретро Класичен Римски Dial Кожа Relogio Masculino Гроздобер Облека Автоматски Механички Часовници
Ново - 20 %

Луксузна Скелет Види Мажите SEWOR Ретро Класичен Римски Dial Кожа Relogio Masculino Гроздобер Облека Автоматски Механички Часовници

Залиха
DEN 959.52
DEN 768.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SEWOR
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
8153
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници

Поврзани производи