A1904 Бесплатен Превозот!100pcs/многу 18mm Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло Маска

A1904 Бесплатен Превозот!100pcs/многу 18mm Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло

Залиха
DEN 470.40
Износот:


Производ ID : A1904
Големина : 18*18mm Количина : 100 PCS
Тежина/Пакет : 0.17 Kg
Облик : тркалезна
БОЈА : Јасно

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
goinhot

Поврзани производи