Популарниот Дизајнер Гроздобер 2017 Мулти Носат Плажа Cover Up Носи Converitble Бесконечна Жените Лето Плажа Облечи С. М. Л. XL
Ново - 6 %

Популарниот Дизајнер Гроздобер 2017 Мулти Носат Плажа Cover Up Носи Converitble Бесконечна Жените Лето Плажа Облечи С. М. Л.

Залиха
DEN 637.44
DEN 599.00
Износот:


ТОЧКА БР : VB007
1.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,190 GSM
2.Мулти носи
3.Convertble Капак-Ups-От Фустан
4.Пренослив баласт
5.Пред наредени
6 .Бои : Бела,Црвена,Розова,Зелена,Црна,Сина,Жолта,Портокалова,Роза,Топла Розова,Светла Жолта,Виолетова
7.Големина : С. М. Л. XL
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Декларираните карактеристики

Големина:
L, M, S, XL
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SWIMMART
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Мулти носи
Стил:
Кабриолет И Капак-Ups-От Фустан
подлога:
Removablepadding
боја:
12 бои
Големина:
S.M.L.XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Капак-Ups-От
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
VB007

Поврзани производи