Нерѓосувачки Челик Викинг Викинг копје Скандинавските Амајлија Pendant Ѓердан За Човекот Мода Кул Момче е Накит BR-P006

Нерѓосувачки Челик Викинг Викинг копје Скандинавските Амајлија Pendant Ѓердан За Човекот Мода Кул Момче е Накит BR-P006

Залиха
DEN 191.52
Износот:


Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
Слика Шоу
Пакет
Сите приврзоци со бесплатен дар синџир.
Beier Дизајн
Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.
Ако постои некој проблем со цел или предмети.
Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас.0 mm ширина должина 60см).
Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота.
А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3. сакаат ќе може да го изберат тоа во мојата продавница, ние имаме многу висок квалитет синџир за вас.
Накит Одржување
Кога се грижите за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.
Превозот
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на за да добиете повеќе информации
Капка Брод Услуга
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина. ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса. добредојдовте да контактирате со нас онлајн. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver.
ако ви треба други подобро синџир.
Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник .
Повратни информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Solitaire
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BR-P006
Бренд Име:
BEIER
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
должина 57mm wedith 20mm
Компатибилност:
Метал
Производ големина:
должина 57mm wedith 20mm
Висина:
57mm
Ширина:
20mm
Тежина:
14g

Поврзани производи