Божиќ санки sock форма силикони фондан калап за торта декорирање божиќ чоколадна Торта алатки десерт декоратор F0448SD35
Ново - 10 %

Божиќ санки sock форма силикони фондан калап за торта декорирање божиќ чоколадна Торта алатки десерт декоратор F0448SD35

Залиха
DEN 162.72
DEN 146.00
Износот:

Производ :
НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконски
(Tolerances на големината и тежината не се дозволени)
Мувла Големина на : 103*75*10 мм
Мувла Тежина : 52.5 g
Готов Фондан Големина : 55*35*5/50*38*5 мм
* O ven и замрзнувач безбедно
* Боја : Случајни
* Обновливи, Не-стап, Лесен за употреба, Лесно за чистење
* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн.
* Температура : -76°F до +662°F (-60°C до +350°C)
Зошто Да Изберете Diyclan!
Испорака :
- Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 10 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
- Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
F0448SD
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diyclan
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
Материјал:
Храна одделение Силиконски

Поврзани производи