DIATOOL 10pcs Кол 100mm Ронки 1500# Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен
Ново - 16 %

DIATOOL 10pcs Кол 100mm Ронки 1500 Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен

Залиха
DEN 1433.76
DEN 1204.00
Износот:


Објект : Влажно Дијамант Флексибилни полирање подлога за мермер & гранит #1500
Количина : 10pcs Ронки Големина #1500
Спецификација : Дијаметар 100mm/4" Дебелина : 3мм
================КРАЈОТ================
Достапни ронки големина : #50/#100/#200/#400/#800/#1500/#3000/удар.
Вие може да побара за мешан ронки големина, на пример 4pcs 400# + 4pcs #800 + 2 парчиња #1500.
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DIATOOL
Надворешниот Дијаметар:
100mm
Подлога Материјал:
дијамант
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A6020403A#1500x10
Големина:
3mm

Поврзани производи