ГАРАНЦИЈА Додаток за Полнење 58MM УВ Филтер + Флеш Diffuser + Леќа Худ+леќа капа за Canon Rebel T4i T3 T3i T2i T2 XS / 58mm
Ново - 16 %

ГАРАНЦИЈА Додаток за Полнење 58MM УВ Филтер + Флеш Diffuser + Леќа Худ+леќа капа за Canon Rebel T4i T3 T3i T2i T2 XS /

Залиха
DEN 623.52
DEN 524.00
Износот:

Лесно и брзо месеци преку вашата камера е hotshoe слот. Diffusers се особено важни при донесувањето на портрети или други блиски до снимки да се елиминираат остри сенки која може на друг начин да го уништи фотографија.99 /парче
DHL 100% ГАРАНЦИЈА 100pcs Безжичен Далечински Управувач за Nikon ML-L3 D5100 D7000 D3000 D5000 D90 D80 D3200 D5200 D7100 P7700 P7000 US$ 99.
•Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет.
•Направени од високо влијание пластика за исклучително цврст и лесни се чувствуваат.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1 - 58mm Центар за Малку Леќа Капа.
•Додавање на леќа аспираторот може да помогне да се спречи ракетитие кругови на светлина која може да ја придружува слики каде силен извор на светло е само надвор од рамката.
•Одговара на секоја леќа со 58mm филтер конец; рачно или автофокус, дигитален или филм. Diffuser Боја : Сина, Жолта, Бела Diffusers се шири и ублажување на светлината емитирана од вашиот флеш единица, бие надвор тавани и ѕидови, наместо доаѓаат од еден концентриран извор на светлина.99 /парче
100% ГАРАНЦИЈА 10 КОМПЈУТЕРИ 52mm Леќа Худ + UV CPL FLD Филтер за Полнење + Капа за Nikon D3100 D5100 D5000 D3200 D80 D90 w/ 18-55мм US$ 179. Се надеваме дека ќе купи со доверба!
•Мора да има додаток за секој фотограф е комплет!
•Додаток само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Прилагодливи за центар позиционирање на било pop-up флеш без оглед на големината.
•Вашата камера е објектив тема големина ќе бидат означени некаде на објективот барел.99 /парче
100% ГАРАНЦИЈА 6pcs ND2 ND4 ND8 Постепено ND2 4 8 Filter Set + 9pcs 49/52/55/58/62/67/72/77/82 MM Прстен Адаптер за Cokin СТР US$ 19. Не тетеравење или крст-провира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
МОЖЕ да ФИКСНА ЦЕЛ што и колку сакате , psl ми даде порака ,
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 1 - 58mm Гума Леќа Худ.
•Додаток само.
•Леќа капи, исто така, имаат додадена корист на обезбедување дополнителна заштита на вашиот објектив од случајно испакнатини или гребење.
•Лесен за употреба завртка планината леќа худ завртки право на вашиот леќа или филтер.99 /многу
50 парчиња / многу
100% ГАРАНЦИЈА Продавачот 4 PCS USB Адаптер Дома Ѕид Конектор Приклучок за i Pod, i Phone 5 3 GS 4/4 G 4s НАС НИ$ 5.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1 - 58mm Леќа Худ. Камера и леќа не се вклучени.
•Професионални лале облик дизајн (исто така познат како "цвет" или "petal' облик) овозможува поголема флексибилност.99 /многу
100 парчиња / многу
100% ГАРАНЦИЈА МНОГУ ОД 50 парчиња Шарени бои Податоци Sync USB Кабел & Полнач за Iphone 4 и 4 S 3 3 S Ipod US$ 49. Се надеваме дека ќе купи со доверба!
100% ГАРАНЦИЈА Seller8/Многу ЕУ Приклучок USB AC Адаптер Ѕид Полнач За i Phone 4 4 G 4 S 3 G 3 Gs i Touch US$ 9.99 /парче
100 % Гаранција 67mm 67mm УВ FLD CPL ТОРБА Филтер Поставени Polfilter за Canon Nikon, Sony Pentax сите dslr фото +ЛП-1 ПЕНКАЛО+ЛЕЌА ХУД +ПОДАРОК КАПА US$ 15.
•Вашата камера е објектив тема големина ќе бидат означени некаде на објективот барел. Особено корисни во областите на висока надморска височина или снег, елиминирање на несаканите сината екипа .

Декларираните карактеристики

Тип:
УВ Филтер
Бренд Име:
KEFU
Пакет:
Yes
квалитет:
Висок
Тежина:
250
Погоден За:
СИТЕ 58MM КАМЕРА
Пакетот Вклучува:
58MM УВ Филтер + Флеш Diffuser + Леќа Худ+леќа капа
quanlity:
3 еез
ГОЛЕМИНА НА КАМЕРА:
58MM КАМЕРА
is_customized:
Yes

Поврзани производи