KP31-002 KP31-02 KP31-0 Турбо полнач core кертриџ 54319880000 54319880002 CHRA за Smart-MCC Smart cdi 0,8 CDI (MC01) 800 кзм
Ново - 24 %

KP31-002 KP31-02 KP31-0 Турбо полнач core кертриџ 54319880000 54319880002 CHRA за Smart-MCC Smart cdi 0,8 CDI (MC01) 800 кзм

Залиха
DEN 5280.00
DEN 4013.00
Износот:


Турбополнач Дел Број : 54319700000 54319880000, 5431-970-0002 5431-988-0002, 54319700002 54319880002, 5431-988-0000 5431-970-0000, 54319880000 54319700000, 6600960199 6600960099 0011790 V001000000, a6600960199 a6600960099, 5431-988-0011 / 5431-970-0011 / 5431-988-0003, 54319880011 / 54319700011 / 54319880003, 5431 988 0011 / 5431 970 0011 / 5431 988 0003, 5431-970-0003 5431 970 0003 54319700003, 5431-988-0010 / 5431-970-0010 / 5431-988-0009, 54319880010 / 54319700010 / 54319880009, 5431 988 0010 / 5431 970 0010 / 5431 988 0009, 5431-970-0009 / 5431-988-0005 / 5431-970-0005, 54319700009 / 54319880005 / 54319700005, 6600901280 6600900980 6600900480 6600901180, A6600901280 A6600900980 A6600900480 A6600901180, KP31-002 KP31-02 KP31-011 KP31-003 KP31-010, KP31-009 KP31-005
Се применува за Smart-MCC Smart cdi 0,8 CDI (MC01)
.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
KP31
Frequence Опсег:
54319880000 CHRA
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
Ноември.1999 година
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Материјал Тип:
к18
Објектот Висина:
12cm
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
високи перформанси
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1.3kg
Модел:
KP31-002 KP31-02 KP31-011 KP31-003 KP31-010
1.Дел Број:
54319700000 54319880000, 5431-970-0002 5431-988-0002, 54319700002
2.Дел Број:
54319880002, 5431-988-0000 5431-970-0000, 54319880000 54319700000
3.Дел број:
6600960199 6600960099 0011790V001000000, a6600960199
4.Дел број:
a6600960099, 5431-988-0011 / 5431-970-0011 / 5431-988-0003
5.Дел број:
54319880011 / 54319700011 / 54319880003, 5431 988 0011
6.Дел број:
5431 970 0011 / 5431 988 0003, 5431-970-0003 5431 970 0003 54319700003
7.Дел број:
5431-988-0010 / 5431-970-0010 / 5431-988-0009, 54319880010
8.Дел број:
5431 988 0010 / 5431 970 0010 / 5431 988 0009, 5431-970-0009
9.Дел број:
5431-970-0005, 54319700009 / 54319880005

Поврзани производи