5pcs 3 малку 3bit Дигитални Цевка Заеднички Анодна Позитивни Дигитални Цевка 0.36 0.36 во. Црвениот LED Дисплеј 7 Сегмент Цифра 7 Сегмент
Ново - 5 %

5pcs 3 малку 3bit Дигитални Цевка Заеднички Анодна Позитивни Дигитални Цевка 0.36 0.36 во. Црвениот LED Дисплеј 7 Сегмент Цифра

Залиха
DEN 57.12
DEN 54.00
Износот:


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме. 3 малку 3bit Дигитални Цевка Заеднички Анодна Позитивни Дигитални Цевка 0.36" 0.36 во. Црвениот LED Дисплеј 7 Сегмент Цифра 7 Сегмент
0.36" Заеднички Annode(+) 2 малку малку 3 4 малку Заеднички Катоден(-) 2 малку малку 3 4 малку 0.56" Заеднички Annode (+) 1 2 малку малку малку 3 4 малку Заеднички Катоден (-) 1 2 малку малку малку 3 4 малку Часовник Digital Цевка Заеднички Annode (+) Заеднички Катоден (-) Решетки Дигитални Цевка

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
дигитална цевка
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
број
Пиксели:
0.36 0.36 во.

Поврзани производи