Шарм Жените Wristwacth Луксузни Womage Сребро Нерѓосувачки Челик Кварц Види Класик Женски дами Mujer relojes Божиќ Подарок Saat
Ново - 6 %

Шарм Жените Wristwacth Луксузни Womage Сребро Нерѓосувачки Челик Кварц Види Класик Женски дами Mujer relojes Божиќ Подарок Saat

Залиха
DEN 143.52
DEN 135.00
Износот:


Топла продажба луксузен бренд види жените мода златни часовници кварц види дами види дама час montre femme reloj relojes mujer
Бренд : Wo Ma Ge Часовници категории : Жените се Види стил : мода секојдневен луксуз хривнија Dial Форма на бирање : Круг Движење тип : Кварц Дисплеј тип : Покажувачот да Бирате боја : Златна,црна,бела,кафена Бенд, Бенд materal : Нерѓосувачки челик Затворач тип : Pin тока Бенд боја : Злато,сребро Големина и тежина бенд lenght : 19.5 cm Dial дијаметар : 3.8 cm Dial дебелина : 0.9 cm Бенд ширина : 0.8 cm Види тежина : 40g Пакет 1 X види Водоотпорен опис (живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
9mm
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
WoMaGe
Број На Модел На:
ОЕМ
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
19.5 cm
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
жените женски дами девојка feminino млади
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
скриени затворач
Dial Екранот:
Аналогни

Поврзани производи