CNC Стожерот Количка за Кочница Спојки Држела за KTM 250 300 450 500 SX-F/XC-F/XC-W/EXC/EXC-F/XC/SX HUSQVARNA ТЦ/TE/WR125-511 brembo

CNC Стожерот Количка за Кочница Спојки Држела за KTM 250 300 450 500 SX-F/XC-F/XC-W/EXC/EXC-F/XC/SX HUSQVARNA ТЦ/TE/WR125-511

Залиха
DEN 959.04
Износот:

Модерната 3 прст дизајн, Pazoma лост систем е едноставен концепт за кое не е ново за теренски јава стожерот дизајн им овозможува на рачката на капакот нанадвор за да се спречи свиткување или кршење во случај на несреќа. Тешко елоксирани заврши Машински логото помага во спречување на прстите од лизгање на средства Достапни М-тип на показател за АТВ и Судењето модели. Состојба : Нова Резервни Обтекател Материјал : ЦПУ Машински направени од страна на T6065-T6 ви Гарантира долг живот и издржливост. Боја : Како на Слики Пакување : 1 Пар ( Кочница на Менувачот и Спојката на Менувачот )
Одговара Модели :
HUSQVARNA ТЦ/TE/WR125-511 brembo -13
KTM 250/300 XC-W 2006-2013
KTM 250 SX 2006-2013
KTM 250 SX-F 2007-2013
KTM 250 XC 2006-2013
KTM 250 XC-F/XCF-W 2007-2013
KTM 300 EXC (ШЕСТ ДЕНА) 2006-2013
KTM 300 XC 2006-2013
KTM 350 SX-F/XC-F/XCF-W 2011-2013
KTM 400 EXC 2009-2011
KTM 400 XC-W 2009-2010
KTM 450 EXC/R/EXC-F (ШЕСТ ДЕНА) 2007-2013
KTM 450 SMR 2013
KTM 450 SX/SX-F/SX-Р 2013
KTM 450 XC-F 2008
KTM 450 XC-F 2013
KTM 450 XC-W/XCR-W 2008-2013
KTM 500 XC-W/EXC/EXC-F (ШЕСТ ДЕНА) 2012-2013
KTM 505 XC-F 2008
KTM 525 EXC-Р 2007
KTM 530 EXC-/EXC-R/XCR-W/XC-W (ШЕСТ ДЕНА) 2008-2011
вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
СТОЖЕРОТ
Објектот Должина:
13cm
Специјални Функции:
Виткање

Поврзани производи