DIATOOL 10pcs Кол 100mm Ронки 800# Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен, Пескарење Дискови
Ново - 16 %

DIATOOL 10pcs Кол 100mm Ронки 800 Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен, Пескарење Дискови

Залиха
DEN 1433.76
DEN 1204.00
Износот:


Предмет : Професионален влажни Дијамант Флексибилни полирање подлога за мермер & гранит #800
Спецификација : Дијаметар 100mm / 4", Дебелина : 3мм
Количина : 10pcs Ронки Големина #800
Функција : Професионален квалитет, долго полирање живот, нема боја исчезнат.
================КРАЈОТ================
Достапни ронки : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000, удар
Може да побара мешано жито, на пример 4pcs #200 + 4pcs #800 + 2 парчиња #3000, ве молам само да ни остави пораки, ние ќе ви ги прати овие влошки по вашето барање.
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A6020403A#800x10
Тип:
Дијамант полирање подлога
Големина:
100mm

Поврзани производи