50PCS ХА*1KN(ИО) Домашни Embroider Машина за Шиење Игли За Пејач Брат Janome Тојота, добар во се водат материјал

50PCS ХА*1KN(ИО) Домашни Embroider Машина за Шиење Игли За Пејач Брат Janome Тојота, добар во се водат материјал

Залиха
DEN 528.00
Износот:


ТОЧКА ЗАКОНИК : HA*1 KN(ИО)
Количина : 50 парчиња
Големина : #9/65 KN, #10/70 KN, #11/75 KN, #12/80 KN,#14/90 KN,#16/100 KN,#18/110 KN
Висок квалитет
Форма : на една страна е рамна и другата страна е топката на главата.
Овие игли се топката точка, добар во еластична/водат ткаенина и везови.
СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ
Оваа Машина за Шиење Игли се За Пејач Брат Janome Тојота итн. домашните Везови машини за шиење, вклучуваат старите домашни машини за шиење.
Овие машина за шиење игли се универзални фитинг 130/705 H, HAx1 или 15x1 тип, месо тело е рамен една страна и круг на други.
Направен да одговара на повеќето машини за шиење Пејач, Pfaff, Bernina, Брат, Janome, Џонс, Newhome, Elna, Тојота, Сребро, Riccar, Бебе Заклучување, Husqvarna, Викинг, Viscount, Necchi, Тупаничар Rossman итн. домашните машина за шиење.

Декларираните карактеристики

боја:
се меша 5 големини, големина 9, големина 10, големина 11, големина 12, големина 14, големина 16, 18 големина
Број На Модел На:
ХА*1KN
Тип:
Кружни
Материјал:
Челик
Употреба:
машина за шиење

Поврзани производи