Lipgloss Усна 12pcs 12 боја, Со Усна Влага Екстремно Дебели Усна Сјај Кармин Lipgloss Поставите М-225

Lipgloss Усна 12pcs 12 боја, Со Усна Влага Екстремно Дебели Усна Сјај Кармин Lipgloss Поставите М-225

Залиха
DEN 1074.24
Износот:


Производите се Прикаже Опис за Продажба Единица : 12pcs/пакет;Тежина : 0.24 kg/многу; Должина : 100mm; width : 75мм; Максимална : 77mm;
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип:
усна сјај
Корист:
Крем
Бренд Име:
mesvol
Количина:
12pcs
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
12 g
Број На Модел На:
М-225

Поврзани производи