Топла Продажба,CBR 1100XX ABS Обтекател За Хонда CBR1100XX Blackbird 1996-2007 Целосна Темно Сива Мотоцикл Маска (шприц)
Ново - 5 %

Топла Продажба,CBR 1100XX ABS Обтекател За Хонда CBR1100XX Blackbird 1996-2007 Целосна Темно Сива Мотоцикл Маска (шприц)

Залиха
DEN 18672.00
DEN 17738.00
Износот:


Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.За Хонда CBR1100 XX Blackbird 1996-2007 Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Телото колекции Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Хонда ОПИС : За Хонда CBR1100 XX Blackbird Обтекател Set/Blackbird Трка Велосипед Bodyworks се Вклопува CBR1100 XX Blackbird Модели Години : 1996 - 2007 Специфики : . Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.Вклучува Ветробранското Стакло .xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.Вклучува Топлина-Shield Технологија .
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Пред-Drilled за Прецизност Fitment .Висок Квалитет На Боја Работа
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.13 Парчиња . Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
CBR1100XX
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Хонда
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Поврзани производи