Бесплатен превозот(50pcs/многу)тенис вибрации dampeners/тениски рекети/Симпатична цртан филм тениски рекет dampeners

Бесплатен превозот(50pcs/многу)тенис вибрации dampeners/тениски рекети/Симпатична цртан филм тениски рекет dampeners

Залиха
DEN 1430.40
Износот:


Бесплатен превозот од Кина, воздухот пост
Фабрика директни,најдобар квалитет,брза испорака.
Материјал : Силикон
Забелешки :
Не двоумете се да контактирате со нас ако сакате микс цел или дел цел или OEM цел.
Pls направи белешки за типови ако сакате да се избере од себе. ако нема посебно барање,ние ќе избрани видови за вас, ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Додаток Тип:
Други
Број На Модел На:
ОЕМ
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи