Нова 2 Парчиња/Многу Нови двонасочна РАДИО ВОКИ ТОКИ ДЕЦА ДЕТЕ ШПИОН ЗГЛОБ ВИДИ WRISTLINX GADGET ИГРАЧКА WALKY
Ново - 5 %

Нова 2 Парчиња/Многу Нови двонасочна РАДИО ВОКИ ТОКИ ДЕЦА ДЕТЕ ШПИОН ЗГЛОБ ВИДИ WRISTLINX GADGET ИГРАЧКА WALKY

Залиха
DEN 570.72
DEN 542.00
Износот:


Карактеристики : 100% СОСЕМА НОВ - LCD се Види со Реално Време Екран - Зглоб Види Стил со Прилагодливи Бенд - Висок Квалитет Јасен Глас - со можност да биде продолжен Антена - Ефективна во рок од 10 Метри во Вселената - Батерии Вклучени - Тежина на секоја Види : за 50g - Вкупна Должина на Види : appr. 20cm (За најдобри резултати, користете предмети отворено) Боја : по случаен избор

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Играчка Воки Токи
Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Класификација:
Спогодба
Број На Модел На:
Други
Возраст Опсег:
5-7 Години
Пластични Тип:
ПВЦ
Предупредување:
Други
Бренд Име:
DIWEINI
Разговор Опсег:
50
Материјал:
Пластични
Батеријата:
Вклучувајќи

Поврзани производи