Црна 0.8 mm Кинески Најлон Јазол Ткаени Shamballa Хривнија Beading Кабелот/Нишка 100yard/ Тркалаат Накит Наоди Додатоци ТОПЛА Z919
Ново - 16 %

Црна 0.8 mm Кинески Најлон Јазол Ткаени Shamballa Хривнија Beading Кабелот/Нишка 100yard/ Тркалаат Накит Наоди Додатоци ТОПЛА

Залиха
DEN 316.32
DEN 266.00
Износот:

US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Трговија на големо Мода Антички Бронза Гроздобер Шарм Прекрасна Мини Лак Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот 200pcs Z485 US$ 15.99 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Silvers Шарм Дебели 3 D Черепот на Главата Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 50pcs 14*20mm Z519 US$ 19.99 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Silvers Шарм Прекрасна Був Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 15*23mm Z512 US$ 19.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Гроздобер Silvers Шарм писмо "Љубов" Конектор Линк Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 50pcs 12*40mm Z517 US$ 19.99 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Silvers Шарм Прекрасна Мини Птица Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 200pcs 15*12mm Z513 US$ 23.99 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Silvers Шарм Мини Мир на Срцето Симбол Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 200pcs 13*14mm Z516 US$ 19.99 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Бронза Гроздобер Шарм Мини Мали Октопод Риба Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 24*21mm Z522 US$ 19.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Гроздобер Мешани Вештачка Кожа Со Затворач Синџир Кабелот Нараквици &Алки DIY Накит Бесплатен Превозот 100pcs 20cm Z857 US$ 33.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Гроздобер Антички Сребрен Кинески Јазол Шарм Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот Подароци 100pcs 14*15mm Z855 US$ 9.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Мешана Боја Гроздобер Шарм Вистинска кожа Кабелот Нараквици DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs Z717 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Гроздобер Антички Silvers Бесконечност Симбол 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори DIY Накит Бесплатен Превозот Подароци 100pcs Z850 US$ 12.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Гроздобер Silvers Азбука "Семејство" Круг Шарм Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот Подароци 100pcs 11*15mm Z856 US$ 13.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Гроздобер Црна Или Кафеава СТП Конектор Затворач Синџир Кабелот Ѓердан 42cm DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот Подароци 60pcs Z853 US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
Моден Гроздобер Антички Сребрен Брод Сидро Шарм Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот Подароци 100pcs 21*30мм Z852 US$ 19.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Гроздобер Антички Сребрен "Благодарам" Бренд Шарм Приврзоци DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот Подароци 200pcs Z849 US$ 19.99 /многу
200 парчиња / многу
Опишете
Материјали : Најлон кабелот
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1pcs /100 јарди
Страна : 0.8 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
MM
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
Одговара Нараквици Ѓердани Накит Наоди
Производ Карактеристики:
Нови
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch

Поврзани производи